Ana sayfa » Telif Hakkı Bildirimi

Telif Hakkı Bildirimi

Tarifdefteri.net sitesinde yayımlanmakta olan içerikler; internette bulunan en iyi tariflerin videoları ya da görsellerinden seçilerek hazırlanır. Yayımladığımdığımız tüm tariflerde mutlaka ama mutlaka kaynak belirtilir.

Amacımız üçüncü taraf olarak geçen sitelerden aldığımız görsel ya da video ile içerik sahiplerini desteklemek, tariflerini daha fazla kitleye tanıtmak ve ulaştırmak adına içerikler hazırlamaktayız. Ücretsiz tanıtım fırsatını öğrenen kişiler bizimle iletişime geçerek tanıtımlarının daha fazla yapılması ricasında bulunabiliyor.

Ancak yaptığımız bu çalışmayı emek hırsızlığı olarak tabir edenler nadir de olsa görülüyor. Eğer sitemizde size ait olan içeriğin reklamının yapılmasını istemiyorsanız da, içeriğin kaldırılması için bizlere talepte bulunabilirsiniz.

Eğer herhangi bir sebepten dolayı içeriklerinizin kaldırılmasını talep ediyorsanız, aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. 3 iş günü içerisinde size ait olan içerikler talebinize göre sitemizden kaldırılacaktır ya da kaynak belirtilecektir.